Hotel U Suteru

ubytovanie Praha 1-Nove Mesto
 

*** Hotel U Suteru / ubytovanie Praha 1-Nove Mesto

Hotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru
Praha Hotel U Šuteru je malý útulný hotel, situovaný v historickom centre mesta, asi 100 metrov od Václavského námestia. Stáva sa tak ideálnym východiskovým bodom pre prechádzky nádherným centrom Prahy.

Prvé zmienky o budove sa zachovali z roku 1383 a nájdeme tu krásnu ukážku gotickej architektúry v priestoroch reštaurácie, pivnici a väčšiny izieb. Budova prešla náročnou barokovou prestavbou v 18. storočí, ktorú možno pozorovať z vonkajšieho pohľadu na budovu.

Ubytovanie
Hotel U Šuteru ponúka pohodlné ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a v apartmánoch. Izby boli v decembri 2004 zrekonštruované a sú vybavené štýlovým nábytkom, ktorý je citlivo zakomponovaný do gotickej podoby interiéru budovy. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s fénom a sú vybavené satelitnou televíziou, mini bar (jeho použitie je zadarmo), telefónom s priamou voľbou a bezpečnostnou schránkou.

Reštaurácia U Šuteru
24-hodinová recepcia a automat na kávu (zadarmo po celý deň) sa nachádzajú v suteréne a tam je tiež dobre-známa reštaurácia U Šuterov, ktorú pravidelne navštevujú politici a celebrity. Môžete si vybrať z bohatej ponuky jedál tradičnej českej kuchyne, ako aj medzinárodnej.

Hotel U Šuterů služby
Nonstop recepcia, bezplatné pripojenie na internet v hotelovej hale, internet na izbe. Zapožičanie žehličky, žehliacej dosky, dáždniku. Poskytovanie informácií, potvrdzovanie letov, zabezpečenie vstupeniek na kultúrne podujatia. Predaj alkoholických a nealkoholický nápojov, hygienických potrieb, cestovných lístkov. Dopravné služby. Možnosť využitia faxu, úschova batožín, zapožičanie hračiek. Pre deti prebaľovací pult a kúpeľňa-vaňa, zapožičanie adaptéra, DVD prehrávača. 

Pamiatky v Prahe
Pražský hrad je najobľúbenejšou pamiatkou v Prahe. Malá Strana ponúka Kampu, Karlov most, Petrín, Nerudovu ulicu, atď. Židovská štvrť (Josefov). Staré Mesto - Karolinum, Staromestská radnica, kostol svätého Mikuláša, Prašná brána, Betlehemská kaplnka, Klementinum atď. Praha Nové Mesto s Václavským námestím, Štátna opera, Národné múzeum, Karlovo námestie, Faustov dom, Národné divadlo atď.
Hotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - k dispozícii kavareňHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - hotel má reštauráciuHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - hotel má vináreňHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1-Nove Mesto  U Suteru - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: